Zateplování budov

Během rekonstrukce bytu nebo rodinného domu může také dojít na vnější zateplení stěn. Kvalitní tepelná izolace Vám totiž ušetří mnoho peněz na energiích a přispěje k ekologičnosti Vašeho bydlení. Nabízíme zateplení stěn panelových i cihlových domů. Pomůžeme Vám také získat dotaci na tepelnou izolaci domu. Zateplovací práce provádíme v Praze i jejím okolí. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechny další detaily.

Zateplování domů v Praze a jejím okolí

Vnější tepelná izolace zdí zlepší tepelně i hlukově izolační vlastnosti celého objektu. Více než třetina tepelné energie uniká právě skrze stěny, jejichž izolováním se dům stane ekologičtějším i ekonomicky šetrnějším. Naši zaměstnanci jsou zkušení řemeslníci a zateplí Vaši budovu polystyrenem nebo minerální izolací. Přesný výběr prací i materiálů přizpůsobíme Vašim finančním možnostem.

Proč stěny izolovat? Jaké jsou výhody zateplování budov

  • Nižší náklady na vytápění. Teplo se snáze udrží uvnitř, takže není třeba stále topit a vytvářet nové. Celkově se tedy sníží náklady potřebné na topení.
  • Předejití vzniku plísní. V domě se přestane srážet vodní pára a předejde se vzniku a šíření plísní.
  • Předejití poškozování zdiva. Zmenší se teplotní výkyvy v domě mezi zimou a létem, díky čemuž se předejde poškozování zdiva.
  • Možnost získat dotaci. Na zateplení budovy se vyplácejí dotace v rámci programu Zelená úsporám.
  • Možnost získat dotaci. Díky zateplení budovy můžete získat státní dotaci v programu Zelená úsporám.

Další práce

Kromě zateplování budov nabízíme také další služby:

Kontakt a reference

Kontaktujte nás a dohodneme všechny detaily. Připravíme Vám cenovou nabídku přesně podle Vašich finančních možností a představ. Jsme skupina zkušených řemeslníků s dlouholetými zkušenostmi a bude nám ctí a potěšením s Vámi spolupracovat. Relevantní reference zašleme na požádání.


Formulář pro nezávaznou objednávku.

Vyplňte "koupelny":