Výměna podlahových krytin

Pokud se chystáte k výměně podlahové krytiny v Praze nebo okolí, obraťte se na nás. Ochotně Vám poradíme ohledně výběru typu a značky nové podlahy, odstraníme starou podlahovou krytinu a nainstalujeme novou. Ať už se jedná o plovoucí podlahy (laminátové, dřevěné, korkové), PVC linolea nebo dlažbu, naši zkušení řemeslníci si poradí se vším. Ideální dobou pro výměnu podlahy je celková rekonstrukce bytu, aby byla všechna práce vykonána najednou.

Instalace plovoucí podlahy v Praze

Nainstalujeme Vám všechny typy plovoucích podlah a poradíme, který druh by mohl být pro Vás nejlepší. Pokládáme následující plovoucí podlahy:

  • Laminátové plovoucí podlahy. Tento druh plovoucích podlah je nejlevnější a je nabízen v různých variantách. Obvykle imitují dřevo, ale oproti němu se poměrně snadno udržují. Mají však také menší trvanlivost (cca 15 let). Ve srovnání s dřevěnými podlahami jsou hlučnější a chladnější.
  • Dřevěné plovoucí podlahy. Dřevěné plovoucí podlahy jsou vyráběny z přírodního materiálu. Jsou proto dražší, ovšem jejich výhodou je vyšší trvanlivost (cca 30 let). Skutečné dřevo je navíc s časem stále krásnější.
  • Korkové plovoucí podlahy. Korkové plovoucí podlahy jsou méně elegantní než předchozí typy, ale jsou vysoce praktické. Disponují dlouhou životností (cca 25 let), jsou příjemně, měkké a teplé. U korkových podlah je důležité dodržovat předepsaný způsob údržby.

 

Ostatní podlahové krytiny

Položíme Vám i jiné typy podlahových krytin. Nabízíme pokládku dřevěných parket, PVC linolea, koberců nebo dlažby. S radostí Vám doporučíme materiál podle Vašich dispozic a požadavků. Provedeme nejen samotnou montáž, ale také transport starých i nových podlah.

Další práce

Kromě výměny podlahových krytin nabízíme také další služby:

Kontakt a reference

Kontaktujte nás a dohodneme všechny detaily. Připravíme Vám cenovou nabídku přesně podle Vašich finančních možností a představ. Jsme skupina zkušených řemeslníků s dlouholetými zkušenostmi a bude nám ctí a potěšením s Vámi spolupracovat. Relevantní reference zašleme na požádání.

Galerie

Plovoucí podlahy Plovoucí podlahy Plovoucí podlahy Plovoucí podlahy Plovoucí podlahy Plovoucí podlahy Plovoucí podlahy Plovoucí podlahy Plovoucí podlahy Plovoucí podlahy Plovoucí podlahy Plovoucí podlahy Plovoucí podlahy Plovoucí podlahy

Formulář pro nezávaznou objednávku.

Vyplňte "koupelny":