Výměna nebo nové lakování dveří

Nabízíme Vám profesionální osazení nových dveří nebo rekonstrukci Vašich starších dveří, a to vchodových i vnitřních. Výměnu můžeme provést v rámci rekonstrukce celého bytu, kdy snadno zabudujeme i nové zárubně apod. Poradíme Vám s výběrem nových dveří s ohledem na Vaše finanční možnosti a bezpečnostní požadavky. Pokud nechcete hned nové dveře a spokojíte se s rekonstrukcí stávajících, Vaše staré dveře nově nalakujeme a opravíme. Všechny práce provádíme v Praze i okolí, takže nás neváhejte kontaktovat pro bližší informace!

Výměna dveří v Praze

Vyměníte-li vchodové dveře, změní se celkový estetický dojem z Vašeho bytu a získáte také spolehlivou záruku bezpečnosti před nezvanými návštěvníky. Známe situaci na trhu, takže Vám snadno poradíme, jaké dveře by pro Vás mohly být těmi nejlepšími. Zajistíme také odvezení starých dveří i přivezení těch nových, a pokud budeme například bourat zeď kvůli osazení nových zárubní, celou práci zakončíme důkladným celkovým úklidem. Všechny práce samozřejmě provádějí zkušení a schopní řemeslníci.

Lakování dveří v Praze a okolí

Pokud nepotřebujete hned nové dveře, ale máte zájem o změnu vzhledu těch stávajících, nabízí se jejich nové nalakování. To spočívá v odstranění starého nátěru, zbroušení dveří a novém nalakování. I rekonstrukce dveří se hodí coby součást celkové rekonstrukce bytu, aby se všechna práce udělala najednou a bylo po starostech.

Další práce

Kromě výměny a lakování dveří nabízíme také další služby:

Kontakt a reference

Kontaktujte nás a dohodneme všechny detaily. Připravíme Vám cenovou nabídku přesně podle Vašich finančních možností a představ. Jsme skupina zkušených řemeslníků s dlouholetými zkušenostmi a bude nám ctí a potěšením s Vámi spolupracovat. Relevantní reference zašleme na požádání.

Galerie

Výměna a lakování dveří Výměna a lakování dveří Výměna a lakování dveří Výměna a lakování dveří Výměna a lakování dveří Výměna a lakování dveří Výměna a lakování dveří Výměna a lakování dveří

Formulář pro nezávaznou objednávku.

Vyplňte "koupelny":