Topenářské práce

Součástí každé rekonstrukce jsou i různé topenářské práce. Nabízíme rekonstrukce topných soustav, instalaci podlahového vytápění nebo výměnu starých radiátorů a podobně. Modernizací vytápění můžete výrazně snížit náklady na vytápění a v kombinaci se zateplením stěn, jež je rovněž součástí našich prací, můžete učinit Váš dům ekologičtějším. Všechny práce nabízíme v Praze i jejím okolí. Obraťte se na nás a rádi Vám pomůžeme vymyslet ideální řešení vzhledem k Vašim finančním očekáváním.

Topenářské práce v Praze i jejím okolí

Naši zaměstnanci jsou schopní a zkušení řemeslníci, kteří si vědí rady a dovedou vždy dodržet smluvené termíny. Každá zakázka je pro nás důležitá, neboť si dlouhodobě budujeme jméno právě na základě referencí spokojených zákazníků. Mezi nejběžnější topenářské práce patří:

  • Rekonstrukce topení. Kompletní rekonstrukce topné soustavy včetně konzultace při výběru nového typu vytápění.
  • Výměna radiátorů. Výměna zastaralých radiátorů za moderní deskové. Nové deskové radiátory mají stejnou rozteč trubek jako litinové, díky čemuž je výměna poměrně rychlá.
  • Instalace krytů na radiátory. Montáž moderních krytů topení, které působí esteticky a zabraňují poranění dětí.
  • Podlahové vytápění. Instalace podlahového vytápění podle představ zákazníka.
  • Výměna kotlů. Dovoz a montáž nového plynového kotle nebo oprava a revize starého kotle.

Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme a v krátkém čase práce zrealizujeme. Provedeme dopravu všech materiálů a odvezeme staré radiátory. Všechny práce zakončíme důkladným kompletním úklidem. Obraťte se na nás!

Další práce

Kromě topenářských prací nabízíme také další služby:

Kontakt a reference

Kontaktujte nás a dohodneme všechny detaily. Připravíme Vám cenovou nabídku přesně podle Vašich finančních možností a představ. Jsme skupina zkušených řemeslníků s dlouholetými zkušenostmi a bude nám ctí a potěšením s Vámi spolupracovat. Relevantní reference zašleme na požádání.


Formulář pro nezávaznou objednávku.

Vyplňte "koupelny":