Sádrokartonové práce

Sádrokarton je používán při rekonstrukci bytu či půdní vestavbě. Pro svou malou hmotnost je ideálním materiálem ke stavbě nenosných příček. Umožní Vám učinit z půdního prostoru nové obytné pokoje v moderním duchu nebo snížit stropy a zabudovat do nich osvětlení. Rádi Vám poradíme, jaký typ sádrokartonu zvolit pro Váš konkrétní projekt. Poradíme Vám s novým řešením prostoru i s jakou protihlukovou izolací sádrokarton kombinovat. Máte-li zájem o jakékoli sádrokartonové práce v Praze a okolí, Obraťte se na nás!

Sádrokartonové stěny, stropy, podhledy

Díky svým níže uvedeným vlastnostem se sádrokarton používá především na dělicí příčky, jež z velkého prostoru vytvoří několik menších nebo dají kupříkladu na chodbě vzniknout šatně.

Dalším využitím jsou také podhledy, do nichž je možno v moderním stylu nainstalovat osvětlení a které mohou zakrýt popraskaný starý strop. Díky podhledům lze také snadno provést izolaci stropu a zvýšit tak jeho tepelnou i zvukovou odolnost.

Sádrokartonové stropy se hojně využívají při půdních vestavbách a rekonstrukcích podkroví.

Vlastnosti sádrokartonu

Sádrokarton má tyto hlavní vlastnosti:

  • rychlá výstavba – se sádrokartonem se snadno a rychle pracuje, zkušení řemeslníci z něj stavějí jako z LEGA
  • nízká hmotnost – sádrokarton je lehký, dobře se s ním manipuluje a nezatěžuje nosnou konstrukci
  • nízká zvuková izolace – sádrokarton má špatnou schopnost zvukové izolace, takže je často používán v kombinaci s minerální izolací, jež tuto nevýhodu kompenzuje

Další práce

Vedle sádrokartonových prací nabízíme také další služby:

Kontakt a reference

Kontaktujte nás a dohodneme všechny detaily. Připravíme Vám cenovou nabídku přesně podle Vašich finančních možností a představ. Jsme skupina zkušených řemeslníků s dlouholetými zkušenostmi a bude nám ctí a potěšením s Vámi spolupracovat. Relevantní reference zašleme na požádání.

Galerie

Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra

Formulář pro nezávaznou objednávku.

Vyplňte "koupelny":