Rekonstrukce koupelen – Praha a okolí

Nabízíme přestavby koupelen v bytech panelových i rodinných domů. Vaše koupelna se nově může stát místem klidu a pohody. Jediné, co je potřeba, je to, aby bylo moudře vyřešeno její rozvržení a aby byla vybavena moderním vybavením. Zvažujete-li rekonstrukci koupelny v Praze nebo okolí, obraťte se na nás my Vám poradíme, jak zrealizovat Vaše představy v rámci Vašich finančních možností.

Navrhneme Vám moderní spojení koupelny a WC, poradíme, jak v koupelně rozmístit jednotlivé vybavení. Také Vás nenecháme na holičkách při výběru nového vybavení, vany, umyvadla nebo záchodové mísy. Dovedeme vše přizpůsobit Vašim finančním očekáváním a využít každou korunu efektivně. Naši řemeslníci jsou zkušení a schopní lidé, kteří si se vším dovedou poradit. Obraťte se na nás!

Jak taková rekonstrukce koupelny probíhá

  • Domluva a cenová kalkulace. Zjistíme Vaše představy a domluvíme společně detaily celé rekonstrukce včetně cenové kalkulace.
  • Demontáž starých součástí. Odmontujeme stávající sanitární techniku, již je potřeba vyměnit, tedy vanu, umyvadlo, sprchový kout apod.
  • Rekonstrukce vodoinstalace. Celkově zrekonstruujeme vodoinstalaci, rozvody vody a kanalizace.
  • Montáž sanitární techniky. Dovezeme a namontujeme sanitární techniku, vanu, umyvadla, sprchový kout apod.
  • Osvětlení. Můžeme také nabídnout populární možnost sádrokartonového podhledu s vestaveným osvětlením.
  • Obklady a Dlažba Položíme novou dlažbu a obklady dle přání a požadavků zákazníka.
  • Vymalování a úklid. Celá rekonstrukce koupelny bývá zakončena vymalováním stěn a kompletním úklidem.

 

Reference

Máme za sebou značný počet úspěšných přestaveb a reference Vám s radostí zašleme na požádání. Doufáme, že dobré zboží se samo chválí a že reakce našich spokojených zákazníků hovoří za vše. Proto přistupujeme ke všem rekonstrukcím nadmíru zodpovědně.

Další práce

S rekonstrukcemi koupelen souvisí i další naše služby:

Kontakt

Obraťte se na nás a domluvíme veškeré podrobnosti ohledně Vaší přestavby. Vymyslíme to nejlepší řešení vzhledem k Vašim finančním možnostem, poradíme Vám se vším, s čím si nebudete vědět rady. Bude nám ctí a potěšením s Vámi spolupracovat.

Galerie

Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen

Formulář pro nezávaznou objednávku.

Vyplňte "koupelny":