Rekonstrukce bytů

Nabízíme Vám kvalitní rekonstrukce bytů i rodinných domů. Potřebujete-li rekonstruovat své obydlí v Praze nebo okolí, neváhejte se na nás obrátit. Nezáleží na tom, zda jde o rekonstrukci velkou, nebo malou. Pomůžeme Vám vymyslit rozvržení půdorysu a zaručíme se za maximální kvalitu všech prací i dodržení všech domluvených termínů. Přestavba bytu může být komplexní nebo se můžeme omezit na rekonstrukci koupelny či bytového jádra.

Rekonstrukce bytů podle Vašich finančních možností

Při každé rekonstrukci umíme vše přizpůsobit Vašim finančním požadavkům. Kontaktujte nás a dohodneme všechny detaily ohledně Vaší konkrétní rekonstrukce a Vaší konkrétní částky, kterou máte k dispozici. Díky použití kvalitních, ale nepředražených materiálů se lze dostat na dobré ceny. Navíc veškerou dopravu materiálu i odpadu provádíme zdarma. Naši řemeslníci jsou stoprocentně spolehliví, zkušení a velice schopní.

Rekonstrukce bytů v Praze i okolí

Provádíme přestavby bytů v panelových i cihlových domech. Realizujeme také rekonstrukce celých rodinných domů, kancelářských budov i menších firemních prostor. Rekonstrukce bytů nejčastěji zahrnují následující služby:

  • bourání nenosných stěn
  • stavba nových stěn z YTONGu nebo sádrokartonu
  • zazdění nepoužívaných dveří
  • pokládka obkladů a dlažby, linolea, plovoucích podlah apod.
  • instalace vodovodních baterií a sanity
  • výměna vodovodního a odpadového potrubí
  • instalace elektrických rozvodů
  • montáž kuchyňských linek a elektrických spotřebičů
  • vymalování stěn aj.

Každá rekonstrukce bytu, rodinného domu nebo jakéhokoli jiného objektu končí důkladným celkovým úklidem, který je zdarma.

Reference

Máme za sebou značný počet úspěšných přestaveb a reference Vám s radostí zašleme na požádání. Doufáme, že dobré zboží se samo chválí a že reakce našich spokojených zákazníků hovoří za vše. Proto přistupujeme ke všem rekonstrukcím nadmíru zodpovědně.

Další práce

S rekonstrukcemi bytů souvisí i naše další služby:

Kontakt

Obraťte se na nás a domluvíme veškeré podrobnosti ohledně Vaší přestavby. Vymyslíme to nejlepší řešení vzhledem k Vašim finančním možnostem, poradíme Vám se vším, s čím si nebudete vědět rady. Bude nám ctí a potěšením s Vámi spolupracovat.

 

Galerie

Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu

Formulář pro nezávaznou objednávku.

Vyplňte "koupelny":