Rekonstrukce bytového jádra

Rozhodnete-li se pro rekonstrukci bytového jádra, učiníte správně. Původní umakartová jádra jsou v dnešní době dávno po energetické, praktické, ba i zdravotní stránce nevhodná. Rekonstrukce bytového jádra změní Váš starý byt v nový, příjemně obyvatelný a mimo jiné také přesně podle Vašich představ. Dovedeme Vám dobře poradit také s výběrem materiálů. Vlastníte-li byt s umakartovým jádrem v Praze nebo okolí, obraťte se na nás..

Co rekonstrukce bytového jádra přinese

 • Ekologičnost a hygieničnost. Celkové zdravotní klima v bytě se po rekonstrukci změní a vy budete obývat skutečně svěží byt.
 • Efektivnější rozvržení prostoru. S rekonstrukcí získáte mnohem více prostoru, než Vám nabízí starý unifikovaný byt.
 • Zvýšení tržní hodnoty bytu. Rekonstrukce bytového jádra se vyplatí také coby investice, jež přímo pozvedne tržní hodnotu Vašeho majetku.
 • Stylový design. Nový byt bude zcela ve Vašem soukromém stylu. Budete to pouze Vy, kdo stvoří duši nového prostoru.
 • Více možností. Rekonstrukce Vám může pomoci přizpůsobit byt potřebám seniorů nebo lidí s nějakými zdravotními handicapy apod.

Rekonstrukce bytových jader v Praze i okolí

Celkové rekonstrukce bytových jader nejsou to jediné, co nabízíme. Umíme i samotné rekonstrukce koupelen nebo také rekonstrukce celých bytů, rodinných domů i kancelářských budov. Vždy se dokonale přizpůsobíme všem Vašim estetickým, finančním i jiným požadavkům. Každé vložené peníze lze zhodnotit efektivně i neefektivně, ale s námi máte jistotu, že investice bude správná. Dodržujeme také všechny termíny a po rekonstrukci po nás zůstane pouze nový a uklizený prostor.

Jak rekonstrukce bytového jádra probíhá

 • Změření a kalkulace. Vaše bytové jádro změříme, domluvíme se společně na ceně a Vašich představách o výsledné podobě bytu.
 • Vybourání starého jádra a odvoz odpadu. Odstraníme staré bytové jádro, vyčistíme celý prostor a všechen odpad odvezeme.
 • Stavba nových stěn. Vybudujeme nové příčky, případně vytvoříme ze sádrokartonu nové podhledy s vestaveným osvětlením.
 • Vodoinstalace. Provedeme kompletní rekonstrukci vodoinstalace, rozvodů vody i kanalizace.
 • Sanitární technika. Přivezeme a osadíme sanitární techniku, vanu, umyvadla, záchodovou mísu apod.
 • Obklady a dlažba. Položíme novou dlažbu a obklady podle Vašich přání a požadavků.
 • Vymalování a celkový úklid.Rekonstrukce bytového jádra bývá zakončena vymalováním stěn a perfektním úklidem celého bytu.

Reference

Máme za sebou značný počet úspěšných přestaveb a reference Vám s radostí zašleme na požádání. Doufáme, že dobré zboží se samo chválí a že reakce našich spokojených zákazníků hovoří za vše. Proto přistupujeme ke všem rekonstrukcím nadmíru zodpovědně.

Další práce

S rekonstrukcemi bytových jader souvisí i další naše služby:

Kontakt

Obraťte se na nás a domluvíme veškeré podrobnosti ohledně Vaší přestavby. Vymyslíme to nejlepší řešení vzhledem k Vašim finančním možnostem, poradíme Vám se vším, s čím si nebudete vědět rady. Bude nám ctí a potěšením s Vámi spolupracovat.

Galerie

Bytové jádra Bytové jádra Bytové jádra Bytové jádra Bytové jádra Bytové jádra Bytové jádra Bytové jádra Bytové jádra Bytové jádra Bytové jádra Bytové jádra Bytové jádra Bytové jádra

Formulář pro nezávaznou objednávku.

Vyplňte "koupelny":