Půdní vestavby

Půdní vestavba učiní Váš dům větším. Jedná se sice o poměrně složitou přestavbu, která vyžaduje mnoho zkušeností, ale my jsme na vše připraveni. Máme nastudovány všechny potřebné normy a veškerá pravidla, jimiž se má půdní vestavba řídit. Nezapomínáme, že je třeba myslit na co nejmenší zatížení starého krovu, a proto používáme sádrokarton. Vlastníte-li podkroví v Praze nebo jejím okolí, může se díky nám stát útulným obydlím podle soudobých trendů.

Rekonstrukce podkroví – Praha i její okolí

Půdní vestavbou nově získané prostory se vyznačují dostatkem světla a exkluzivním výhledem, což jsou další výhody krom faktu, že na každý pád získáte úplně nové obytné prostory. Rádi Vám posloužíme svými zkušenostmi s rozmístěním oken a příček. Díky použití sádrokartonových stropů a stěn ulehčíme nosné konstrukci střechy a výsledek bude dokonalý. Obraťte se na nás a domluvíme přesné podrobnosti našeho možného působení.

Bezpečnost a technické normy

Snadno spočítáme, zda lze Váš návrh provést, co bude nutno udělat se střechou a podlahou, jak povedeme do nových prostor sítě atp. Jsme znalí všech přísných stavebních norem, jež se vztahují k půdním vestavbám. Víme, jak bezpečně provést půdní vestavbu, aby vše dobře fungovalo. Zcela se také přizpůsobíme Vašim finančním možnostem.

Další práce

Mimo rekonstrukce podkrovních prostor nabízíme i další služby:

Kontakt a reference

Obraťte se na nás bez váhání a domluvíme všechno potřebné ohledně Vašeho projektu. Najdeme to nejvhodnější řešení, které Vaše finance umožňují. Bude nám velkou ctí s Vámi spolupracovat k Vaší maximální spokojenosti. Reference dodáme na požádání.

Galerie

Půdní vestavby Půdní vestavby Půdní vestavby Půdní vestavby Půdní vestavby Půdní vestavby Půdní vestavby Půdní vestavby Půdní vestavby

Formulář pro nezávaznou objednávku.

Vyplňte "koupelny":